Pereiti prie turinio

DUK

Dažniausiai užduodamų klausimų sąrašas

Ar apmokote dirbti su spausdintuvu?

Taip, žinoma. Mokymus gyvai teikiame spausdintuvo atsiėmimo iš mūsų gamyklos metu, kitais atvejais turime paruošę profesionalią mokomąją video medžiagą bei reikalui esant nuotoliniu budu.

Ar galėčiau pirkti spausdintuvą išsimokėtinai?

Mūsų spausdintuvų kaina - pati mažiausia Europoje. Bet atsižvelgdami į klientų poreikius galimybė lizinguotis „Moki Lizingas“ bendrovę įsigyjant spausdintuvą išsimokėtinai.

Ar galima spausdinti su tuo pačiu spausdintuvu skirtingą aukštį turinčius gaminius, daiktus?

Taip, spausdintuvų aukštis yra reguliuojamas. A4 formato spausdintuvo spausdinimo staliuko aukštis reguliuojamas iki 7 cm., A3 formato iki 12 cm. Aukščio gaminiams. Aukštį galime pritaikyti pagal individualius kliento poreikius.

Ar galiu gauti finansavimą „iš išorės“?

Taip, yra įvairių galimybių: ES paramos fondai, finansavimas per Užimtumo Tarnybą, kita.

Ar galiu juo naudotis namuose?

Žinoma, jis labai kompaktiškas ir patogus, todėl puikiai tinkamas naudoti tiek vykdant veiklą namuose, tiek didesnėje kepykloje, A3 formatas skirtas didenės apimties kepykloms.

Ar gaminate tik maistinius spausdintuvus?

Gaminame universalius ekonominės klasės spausdintuvus, kurie puikiai adaptuoti spausdinimui suvenyrinei, verslo dovanų, proginių dovanų spaudai ir tekstiliniais dažais. Spausdinama tiesiogiai ant gaminių iš medžio, odos, metalo, metalo, vaško, muilo, parafino, keramikos, plastiko, stiklo, silikono, gofruoto popieriaus, tekstilės, lino ir kt.

Ar maistinio spausdintuvo dažai yra sertifikuoti ir tinkami vartojimui?

Taip, turime sertifikatą. Mūsų naudojami dažai pilnai atitinka visus saugos reikalavimus.

Ar teikiama garantija?

Taip, garantinis laikotarpis – 1 metai. Garantija netaikoma: spausdinimo galvutei, mechaniniams poveikiams, sudaužymui, sulaužymui, sulankstymui, apipylimui bet kokiais skysčiais, dirbant ar laikant dulkinoje, drėgnoje ar labai sausoje patalpoje

 

Bijau, kad bus sudėtinga naudotis…

Naudotis tikrai labai paprasta! Atliekami pradiniai mokymai darbui su spausdintuvu. Tam reikalingai tik Jūsų kompiuterinio raštingumo pradmenys. Papildomai esame sukūrę mokomųjų video, bei visuomet esame pasiruošę darbo eigoje atsakyti į kilusius klausimus. Jeigu esate užsienyje – lengvai bendrausime nuotoliniu būdu. Esame pasiekiami visomis bendravimo programėlėmis.

Kaip JetLT spausdintuvai padės mano verslui plėstis?

Investuosite į draugišką kainą pirkdami mūsų spausdintuvą. Turėsite galimybę išplėsti savo asortimentą ir pritraukti įvairesnių segmentų klientus: galėsite spausdinti verslo segmentui įmonių logotipus, personalizuotus sveikinimus, gaminti produkciją, skirtą įmonių renginiams, šeimos šventėms, vakarėliams, įvairioms kitoms šventėms, kur reikalingas "teminis" dizainas. Taip pat kursite naujas paslaugas bei produktus. Palengvinsite, supaprastinsite ir pagreitinsite savo darbą. Sumažinsite kaštus, padidinsite pelną, būsite inovatyvūs ir išsiskirsite iš konkurentų.

Kelių modelių spausdintuvus gaminate?

Gaminame 3 tipų spausdintuvus: spausdinimui ant konditerijos gaminių, suvenyrų, verslo dovanų, proginių dovanų spausdinimui, tekstilės spausdinimui.

Kiek kainuoja spausdintuvas?

Priklauso nuo formato, dizaino ir kitų parametrų. Kaina nuo 1.500 eurų, tai yra mažiausia kaina Europoje. Jeigu gaminame spausdintuvą pagal individualų užsakymą - kaina sutartinė. Kviečiame parašyti ar paskambinti mums dėl poreikio, o mes atsižvelgdami į tai pateiksime geriausią pasiūlymą: +370 68689262, regina@jetlt.com

Kokia priežiūra reikalinga spausdintuvams?

Maistiniais dažais spausdinančio spausdintuvo galvutės valymas atliekamas kas 5-7 dienas, ecosolventiniais - kas 2 dienas, tekstiliniais – 1 dieną. Prižiūrėti spausdintuvą labai paprasta, nes periodinis spausdinimo galvutės valymas atliekamas vienu mygtuko paspaudimu net nejungiant kompiuterio.

Kokiais dažais spausdintuvai spausdina?

Spausdintuvai yra universalūs. Kai spausdintuvas užpildomas maistiniais dažais, galima spausdinti ant konditerijos ir maisto produktų. Jeigu norėsite spausdinti ant įvairių daiktų ar paviršių – rekomenduosime įsigyti spausdintuvą užpildytą ecosolventiniais dažais. Esant poreikiui spausdinti ant tekstilės, lino ar drobės – pasiūlysime tekstiliniais dažais užpildytą spausdintuvą. Bet kuriuo atveju galėsite mėgautis puikia spaudos kokybe.

Kokias galimybes suteikia ecosolventiniais dažais spausdinantis spausdintuvas?

Su mūsų kokybišku ekonominės klasės spausdintuvu galėsite spausdinti ant skirtingų daiktų, gaminių ir pačių įvairiausių paviršių. Puiki spaudos kokybė (rezoliucija) bei spalvingumas išgaunami net spausdinant sudėtingus maketus. Žinome, kad būsite maloniai nustebinti darbo rezultatu bei maža spaudos savikaina.

Kokias galimybes suteikia maistiniais dažais spausdinantis spausdintuvas?

Jūs įsigyjate puikų efektyviam darbui ir geram uždarbiui skirtą spausdintuvą, su kuriuo galite spausdinti ant įvairiausių konditerijos gaminių. Ženkliai palengvina darbą, užtikrindamas greitį ir puikią spausdinimo kokybę. Jeigu šiuo metu gaminate nedekoruotą produkciją, su spausdintuvu lengvai pradėsite dekoruoti meduolius, macarons, sausainius, tortus, pyragaičius ir kt. Spausdintuvas puikiai spausdina ant sausos ir šlapios glazūros, vaflių, šokolado, musinio paviršiaus, cukraus pudros, įvairių pabarstukų, cukraus masės, sūrio, blynų, picos, saldainių, morenginio paviršiaus ir kt.

Kokio spaudos formato spausdintuvai gaminami?

Siūlome A4 ir A3 formato spausdintuvus. Taip pat gaminame pagal individualius kliento poreikius.

Kokios pristatymo sąlygos?

Rekomenduojame atvažiuoti ir atsiimti spausdintuvą patiems klientams, kadangi tuomet galime suteikti mokymus gyvai. Į užsienį spausdintuvas siunčiamas kurjeriu, siuntimą apmoka klientas.

Koks skirtumas tarp spausdintuvo, spausdinančio UV technologija ir spausdinančio ecosolventiniais dažais?

Abu šie spaudos būdai yra geri. Viskas priklauso nuo Jūsų lūkesčių bei gaminių ar paviršių, ant kurių norite spausdinti.  Svarbiausias skirtumas – tai spausdintuvo kaina: UV technologija spausdinančio spausdintuvo kaina 40-60 proc. didesnė nei JetLT, spausdinančio ecosolventiniais dažais.

Kur gaminamas šis spausdintuvas?

JetLT spausdintuvas sukurtas ir gaminamas Lietuvoje, 2021 m. apdovanotas aukso medaliu už inovatyvumą verslui.

Kur man įsigyti maistinių dažų papildymui?

Maistinių dažų spausdintuvui patogiai galėsite įsigyti pas mus, arba rekomenduosime dažų gamintoją.

Kuriam laikui užtenka dažų?

Dažų išeiga yra labai maža, priklausomai nuo spausdinamų maketų spalvų intensyvumo, dirbant 2 pamainomis – iki 5 mėn.

O ką daryti, jeigu suges?

Spausdintuvą sukūrėme, kad būtų patogu naudotis, lengva dirbti, parsta aptarnauti. Tai yra, kad įrenginio konstrukcijai gedimui maža tikimybė, bet jeigu taip nutiktų suteikiame pradinę informaciją kaip galite susitvarkyti nedelsiant ir paprastai. Be to, taikome garantinį ir pogarantinį aptarnavimą, taip kad tikrai neliksite vieni. Visgi, kaip ir visiems įrenginiams - reikalinga priežiūra pagal pateiktą intrukciją.

Šiuo metu dekoruojame tradiciniu būdu, piešiame ranka. Kokią naudą mūsų kepyklėlei suteiks spausdintuvo įsigijimas?

Maistinis spausdintuvas ženkliai palengvins, pagreitins ir supaprastins Jūsų darbą. Dekoruodami spausdintuvo pagalba per tą patį laiką išdekoruosite dešimtimis kartų daugiau produkcijos! Be to, visada užtikrinta kokybė – pavyksta tiksliai tai, ką planavote – tiek raštai, tiek ir gražios spalvos. O sujungus tradicinį dekoravimo būdą su spausdinimu – galėsite sukurti itin įspūdingą, unikalų dekorą. Esant skubiam pvz. meduolių užsakymui, nereikės laukti, kol išdžius glazūra, nes galima spausdinti ant šlapios glazūros. Žema spausdinimo savikaina leis dirbti pelningiau.

 

Turite daugiau klausimų?

Maloniai prašom susisiekti: +370 68689262   regina@jetlt.com

Dėl demonstracinio, bandomojo spausdinimo: +370 614 80345   info@jetlt.com